Tel.: +370 5 2709695, Mob.: +370 601 00011, Adresas: Dunojaus g. 20, Vilnius. info@akvatechnika.lt

Diena su masažiniu SPA baseinu padarys Jūsų gyvenimą malonesnį.

Baseinas Jūsų namuose prisidės prie sėkmingų gyvenimo būdo pokyčių, pajusite teigiamą poveikį tiek kūnui, tiek sielai. Susigrąžinsite vidinę ramybę, džiaugsmą ir gerą savijautą!


Karšto vandens vonia atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, sumažina kraujo spaudimą, bei cukraus kiekį kraujyje. Taip pat ramina ir mažiną stresą, išsprendžia nemigos problemas. Masažinis baseinas puiki vieta suburti šeimą, draugus, bendrauti bei gerinti tarpusavio santykius.
Toks SPA namuose – tobula investicija Jūsų sveikatai ir harmoningam gyvenimui.HotSpring

Tikras karšto vandens ir malonių glamonių kurortas. Maudynės baseine padės surasti harmoniją ir atgauti jėgas. Jis puikiai tiks Jūsų erdvei ir gyvenimo būdui.

Subalansuoti santykiai

„Hot Spring“ į Jūsų gyvenimą atneš jausmą, jog gyvenime viskas yra gerai: fiziškai, psichologiškai ir emociškai. Tai laikas, kada visą savo dėmesį galite skirti sau ir vienas kitam.

Visada pasiruošęs

Masažinis baseinas visada pasiruošęs Jus priimti. SPA baseinu galite mėgautis kada tik panorėję. Efektyvi filtravimo sistema užtikrina, kad vanduo būtų švarus, o valdymo kompiuteris palaiko tinkamą vandens temperatūrą.


E500 Endless Pool Fitness System

baseinas , tai 4,5 m „begalinis plaukimo“ baseinas, kuris treniruoja visą kūną ir puikiai tinka namų aplinkoje. Taip pat tai gali būti puikus profesionalių treniruočių įrankis. Šis baseinas suteikia geriausią plaukimo srovę iš visų tokio tipo baseinų šiuo metu esančių rinkoje.
Pilnai reguliuojamas kiekviename lygmenyje – nuo olimpiečio iki mėgėjo – sklandi srovė leidžia lengvai plaukti vienoje vietoje. Plati, gili srovė sukuria pasipriešinimą atliekant įvairius pratimus vandenyje taip sustiprinant jų efektyvumą.


Intymios akimirkos ...

Grožis, gera savijauta ir malonumas kartu su vidine ramybe. Įsivaizduokite save galinčius visu tuo mėgautis kasdien. Patirkite kitokius jausmus, atgaukite jėgas. Masažinis baseinas gali Jums tai suteikti!


Šie keturi pavyzdžiai yra šeimų, kurių kasdienius gyvenimus pakeitė SPA baseinas. Ir tai tikros istorijos. Video – anglų kalba, tačiau verta pažiūrėti.


Anksčiau turėjo sveikatos problemų

Rebecca Nelsonas yra geriausias pavyzdys, įrodymas, kad masažinis baseinas gali atnešti teigiamus pokyčius į Jūsų gyvenimą. Moteris, serganti išsėtine skleroze, pradėjusi reguliariai naudotis baseinu sugebėjo suvaldyti ligą.

Masažinis baseinas suteikė galimybę išlikti aktyviems ir nekentėti skausmo

Šiandien pora gyvena gana ramiai, tačiau taip buvo ne visada. Anksčiau jų gyvenimas buvo pilnas nuotykių ir adrenalino. Dabar kūnas nebe toks ištvermingas, bet judėjimo troškimas išliko. Vandens šiluma ir masažas atpalaiduoja raumenis, todėl nereikia kęsti skausmo net ir po aktyvios dienos.

Crossfit mėgėjai po sporto visada mėgaujasi masažu

Iš pirmo žvilgsnio tik prabangus SPA netrukus pasirodo esąs kur kas daugiau. Masažinis baseinas atpalaiduoja skaudančius ir įsitempusius raumenis, išlaisvina nuo per dieną patirtos įtampos ir užtikrina ramų nakties miegą. Sportu paremtos chiropraktikos specialistė Ashley tvirtina, kad tai puiki prevencinė priemonė, padedanti išvengti traumų.

Rado sprendimą kaip numalšinti raumenų skausmą ir atsipalaiduoti

Galime drąsiai tvirtinti, kad masažiniai baseinai tinkami visoms amžiaus grupėms. Mike ir Beth Cruise patirtis tai tik įrodo. Kuomet vaikai paliko vaikystės namus, jie atrado ilgų distancijų vaikščiojimą, po kurio namo dažnai grįžta pavargę ir sužvarbę. Masažinis baseinas buvo puiki investicija, padedanti greitai atgauti jėgas po vaikščiojimo ar darbo dienos.