Tel.: +370 5 2709695, Mob.: +370 601 00011, Adresas: Lukšio g. 32 ,,Domus galerija" aikštelėje, Vilniuje info@akvatechnika.lt

Diena su masažiniu SPA baseinu padarys Jūsų gyvenimą malonesnį.

Baseinas Jūsų namuose prisidės prie sėkmingų gyvenimo būdo pokyčių, pajusite teigiamą poveikį tiek kūnui, tiek sielai. Susigrąžinsite vidinę ramybę, džiaugsmą ir gerą savijautą!


Karšto vandens vonia atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, sumažina kraujo spaudimą, bei cukraus kiekį kraujyje. Taip pat ramina ir mažiną stresą, išsprendžia nemigos problemas. Masažinis baseinas puiki vieta suburti šeimą, draugus, bendrauti bei gerinti tarpusavio santykius.
Toks SPA namuose – tobula investicija Jūsų sveikatai ir harmoningam gyvenimui.HotSpring

Tikras karšto vandens ir malonių glamonių kurortas. Maudynės baseine padės surasti harmoniją ir atgauti jėgas. Jis puikiai tiks Jūsų erdvei ir gyvenimo būdui.

Subalansuoti santykiai

„Hot Spring“ į Jūsų gyvenimą atneš jausmą, jog gyvenime viskas yra gerai: fiziškai, psichologiškai ir emociškai. Tai laikas, kada visą savo dėmesį galite skirti sau ir vienas kitam.

Visada pasiruošęs

Masažinis baseinas visada pasiruošęs Jus priimti. SPA baseinu galite mėgautis kada tik panorėję. Efektyvi filtravimo sistema užtikrina, kad vanduo būtų švarus, o valdymo kompiuteris palaiko tinkamą vandens temperatūrą.


R500 RECSPORT™ RECREATION SYSTEMS

Dar daugiau meilės.
Mėgaukitės visomis naudomis, kurias tik gali suteikti vanduo ir RecSport® Recreation System.
R500 baseino dizainas jį pavertė dar erdvesniu su dar daugiau vietos treniruotėms, patogia sėdima SPA zona ir 76 cm gylio rifo plotą, skirtą vaikams žaisti. Tai geriausiai išnaudoto ploto baseinas, kuris turi dar daugiau priežasčių jį įsimylėti.


Intymios akimirkos ...

Grožis, gera savijauta ir malonumas kartu su vidine ramybe. Įsivaizduokite save galinčius visu tuo mėgautis kasdien. Patirkite kitokius jausmus, atgaukite jėgas. Masažinis baseinas gali Jums tai suteikti!


Šie keturi pavyzdžiai yra šeimų, kurių kasdienius gyvenimus pakeitė SPA baseinas. Ir tai tikros istorijos. Video – anglų kalba, tačiau verta pažiūrėti.


Anksčiau turėjo sveikatos problemų

Rebecca Nelsonas yra geriausias pavyzdys, įrodymas, kad masažinis baseinas gali atnešti teigiamus pokyčius į Jūsų gyvenimą. Moteris, serganti išsėtine skleroze, pradėjusi reguliariai naudotis baseinu sugebėjo suvaldyti ligą.

Masažinis baseinas suteikė galimybę išlikti aktyviems ir nekentėti skausmo

Šiandien pora gyvena gana ramiai, tačiau taip buvo ne visada. Anksčiau jų gyvenimas buvo pilnas nuotykių ir adrenalino. Dabar kūnas nebe toks ištvermingas, bet judėjimo troškimas išliko. Vandens šiluma ir masažas atpalaiduoja raumenis, todėl nereikia kęsti skausmo net ir po aktyvios dienos.

Crossfit mėgėjai po sporto visada mėgaujasi masažu

Iš pirmo žvilgsnio tik prabangus SPA netrukus pasirodo esąs kur kas daugiau. Masažinis baseinas atpalaiduoja skaudančius ir įsitempusius raumenis, išlaisvina nuo per dieną patirtos įtampos ir užtikrina ramų nakties miegą. Sportu paremtos chiropraktikos specialistė Ashley tvirtina, kad tai puiki prevencinė priemonė, padedanti išvengti traumų.

Rado sprendimą kaip numalšinti raumenų skausmą ir atsipalaiduoti

Galime drąsiai tvirtinti, kad masažiniai baseinai tinkami visoms amžiaus grupėms. Mike ir Beth Cruise patirtis tai tik įrodo. Kuomet vaikai paliko vaikystės namus, jie atrado ilgų distancijų vaikščiojimą, po kurio namo dažnai grįžta pavargę ir sužvarbę. Masažinis baseinas buvo puiki investicija, padedanti greitai atgauti jėgas po vaikščiojimo ar darbo dienos.