Tel.: +370 5 2709695, Mob.: +370 601 00011, Adresas: Lukšio g. 32 ,,Domus galerija" aikštelėje, Vilniuje info@akvatechnika.lt
Kur turėčiau statyti masažinį baseiną?

Masažinis baseinas – tai daugybė malonių akimirkų. Jį galite laikyti terasoje ar lauke, nebijodami vėjo, saulės ir lietaus. Masažinis baseinas teiks malonumą ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko. Taigi belieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis jo teikiamais malonumais kartu su antrąja puse, šeima, vaikais, draugais ar kaimynais. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į keletą svarbių dalykų:

  • Labai svarbu tinkamai pajungti baseiną. Geriausia jei turite trifazį maitinimo šaltinį, bet Hotspring baseinus, dėka jų energinio taupumo, galima lengvai pajungti prie vienfazio maitinimo.
  • Jei norite naudotis baseinu saulėkaitoje, reikėtų pagalvoti apie baseino apsaugą. Tai galėtų būti skėtis, ištraukiamas tentas arba pavėsinė, kurią mes galime Jums įrengti.
Ar reikia žiemai išleistį vandenį iš baseino?

Iš masažinio baseino žiemai išleisti vandenį nebūtina. Įsivaizduokite, kaip nuostabu žvelgti į ledinį kraštovaizdį ir atsipalaiduoti 37 °C šilumos vandenyje gurkšnojant šampaną! Kadangi baseinas yra gerai izoliuotas nuo aplinkos poveikio, todėl ekonomiškiausias jo naudojimo būdas žiemos mėnesiais yra neišleisti vandens, o sumažinti temperatūra ir laikyti sandariai uždarius termo dangtį.

Koks gali būti masažinio baseino dangtis?

thermo tetőBe dangčio vandens temperatūra baseine gali kristi 1-2 °C per valandą. Todėl vertėtų naudoti termo dangtį, kad bet kada galėtumėte džiaugtis karštu masažiniu baseinu. Masažinių baseinų dangčiai yra nesunkūs ir paprastai naudojami. Dangtį lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą. Dar lengviau dangtį uždėsite ir nuimsite naudodami specialų pakėlimo mechanizmą. Be to, šis mechanizmas prailgina dangčio eksploatacijos laiką. Kalifornijoje įsikūrusi kompanija yra pasaulyje pripažinta masažinių baseinų gamybos lyderė, kuris taip pat gamina ir termo dangčius, kurių dėka patiriami minimalūs šilumos nuostoliai.

Kaip prižiūrėti vandenį masažiniame baseine?

Turbūt esate pastebėję, jog buvęs krištolo skaidrumo vanduo pastovėjęs pasidaro drumzlinas ir gleivėtas. Nuolatos kalbame, kaip svarbu pastoviai palaikyti švarą naudojantis baseinu, deja to neįmanoma padaryti be cheminių medžiagų. Norint išlaikyti vandens skaidrumą ilgesnį laiką, reikėtų naudoti pagalbines, vandenį skaidrinančias medžiagas. Mes siūlome naudoti „Aquafinesse“. Tai Olandų gamybos produktas, sukurtas apsaugoti baseino vandenį nuo bioplėvelės susidarymo. Bakterijos, esančios „Aquafinesse“ sudėtyje, išardo ant baseino sienelių susidarantį slidų nešvarumų sluoksnį ir padaro jį pažeidžiamą. Tokiu būdu padidėja dezinfekuojančių medžiagų efektyvumas, sunaudojama net 80% mažiau chloro.

Kas yra motomasažas?

motomassageMotomasažas – tai „Hotspring“ patentuota unikali masažo sistema. Aukštyn ir žemyn judantys purkštukai paskirsto vandenį į du galingus srautus, kurie masažuoja nugarą per visą jos ilgį. Tai lyg dvi tajų masažistės sėdėtų už Jūsų ir nenuilstančiai masažuotų nugaros raumenis. Motomasažas veikia vien tik oro ir vandens spaudimo pagalba.

Kuo ypatingas 100 % vandens filtravimas?

pumps_filters„Hotspring“ filtrai ypatingi tuo, jog, skirtingai nei kitų gamintojų SPA baseinai, neturi jokios apvedimo linijos, todėl visas vanduo, patenkantis į baseiną, yra 100% filtruojamas. Dėl šios technologijos, „Hotspring“ masažiniai baseinai turi penkių žvaigždučių sertifikatą ir atitinka aukščiausius higienos reikalavimus.